Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Kihle, Harald (1905-1997)
Prestegards-kviten

Litografi
38,5x48,5
Signert og påtegnet nede t.h.: Harald Kihle lito. (særtrykk)

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 400–600 EUR 400–600

Tilslag NOK 1 600