Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Guro red til ottesong 1973

Litografi
38x48
Signert, datert samt påtegnet nede t.h.: Harald Kihle -73. lito.

Nummerert nede t.v.: 16/150
Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000