Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Saint-Germain des Prés 1934

Olje på plate
33x40,5
Signert, stedsbestemt og datert oppe t.v.: J Rian St Germain des Pres 1934

Påtegnet med dedikasjon på verso av platen: Til Engebretsen fra Johs Rian.

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000