Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Rian, Johs. (1891-1981)
Saint-Germain des Prés 1934

Olje på plate
33x40,5
Signert, stedsbestemt og datert oppe t.v.: J Rian St Germain des Pres 1934

Påtegnet med dedikasjon på verso av platen: Til Engebretsen fra Johs Rian.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 500–700 EUR 500–700

Tilslag NOK 6 000