Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Kystlandskap 1944

Olje på plate
32,5x40
Signert og datert nede t.v.: J Rian 44

Vurdering
NOK 2 500–3 500USD 300–400EUR 200–300

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000