Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Rian, Johs. (1891-1981)
Kystlandskap 1944

Olje på plate
32,5x40
Signert og datert nede t.v.: J Rian 44

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 500–3 500 USD 300–400 EUR 200–300

Tilslag NOK 3 000