Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Møllen

Olje på lerret
27x35,5
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren nede t.v.: Bendik Riis Møllen

Påtegnet på baksiden av lerretet: Jule Presang Fredrikstad Kunstforening Julen 1950

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 800–1 100 EUR 800–900

Tilslag NOK 15 500