Riis, Bendik(1911-1988)
Vinterkyst 1951
Olje på plate
35x27
Signert, påtegnet med tittel og datert nede: Vinterkyst Bendik Riis Nov. 1951
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 100EUR 800–900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000