Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Sus i løv 1953

Olje på plate
15x18
Signert, stedsbestemt og datert nede: Malmöya Bendik Riis November 1953

Påtegnet på baksiden av platen: Kunstnerforbundet Julen 1953. Kunstmaleren Bendik Riis Maleri: Titel: "Sus i löv" Pris: Kr- 100.

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 8 500