Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Sus i løv 1953

Olje på plate
15x18
Signert, stedsbestemt og datert nede: Malmöya Bendik Riis November 1953

Påtegnet på baksiden av platen: Kunstnerforbundet Julen 1953. Kunstmaleren Bendik Riis Maleri: Titel: "Sus i löv" Pris: Kr- 100.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 500–700 EUR 500–700

Tilslag NOK 8 500