Riis, Bendik(1911-1988)
Fra Malmøya 1953
Olje på plate
14x18
Signert, datert og stedsbestemt nede: Malmöya Bendik Riis NOVEMBER 1953
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på plate
14x18
Vurdering