Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Askevold, Anders (1834-1900)
Ku med kalv 1879

Olje på lerret
41x51
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1879.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000 USD 2 100 EUR 1 900

Tilslag NOK 18 000