Askevold, Anders(1834-1900)
Ku med kalv 1879
Olje på lerret
41x51
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1879.
Vurdering
NOK 20 000USD 2 100EUR 1 900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
41x51
Vurdering
NOK 20 000USD 2 100EUR 1 900