Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1896

Olje på lerret
40x60
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. Ddf 1896

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 600–2 100EUR 1 400–1 900

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 21 500