Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Vogn

Litografi
Arket: 52x37,5
Signert nede t.v.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 60 X
Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000