Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Widerberg, Frans (1934-2017)
Vogn

Litografi
Arket: 52x37,5
Signert nede t.v.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 60 X
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 500–700 EUR 500–700

Tilslag NOK 4 000