Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Widerberg, Frans (1934-2017)
Kystlandskap

Akvarell på papir
Arket: 57,5x76
Signert nede t.h.: FW

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 600–2 100 EUR 1 400–1 900

Tilslag NOK 12 000