Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Kaulum, Haakon (1863-1933)
Skagastølstindene

Olje på lerret
66,5x92,5
Signert nede t.h.: Kaulum-

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Skagastølstinderne".

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 600–2 100 EUR 1 400–1 900

Tilslag NOK 12 000