Onsager, Søren(1878-1946)
Mot vår
Olje på lerret
60,5x72,5
Signert nede t.h.: Sören Onsager
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Mot Vår".
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 800