Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Onsager, Søren (1878-1946)
Mot vår

Olje på lerret
60,5x72,5
Signert nede t.h.: Sören Onsager

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Mot Vår".

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 600–800 EUR 600–800

Tilslag NOK 4 800