Katalog
Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Pushwagner, Hariton (1940-2018)
Skip O hoi 1998

Akryl på plate
102x105
Signert og datert nede t.h.: Pushwagner 98

Pushwagner til rors i Axel Jensens båt Shanti Devi.

Kommer for salg tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000 USD 19 400–29 100 EUR 17 900–26 900

Gi forhåndsbud