Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Roccoco Mesteren 1956

Blandingsteknikk på papir
Lysmål: 98x79
Signert og datert nede t.h.: Bendik Riis -1956.

Påtegnet nede t.v.: Motto: "Roccoco Mesteren"

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 200–4 200 EUR 2 800–3 800

Tilslag NOK 75 000