Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Landskapsmotiver

Olje på papir
2x3
Usignert

20 stk. miniatyrmalerier montert på gammelrosa papir med "sølv"- og "gull"-ramme rundt hvert motiv. 5 stk. i høyden, 4 stk. i bredden montert innenfor en passepartout, lysmål: 15x16. Under hvert bilde står et nummer. Første bilde har nr. 107, siste har nr. 185. Bildene er ikke nummerert i noen åpenbar rekkefølge.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 800–1 100 EUR 800–900

Tilslag NOK 12 500