Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Komposisjon 1961

Litografi
Lysmål: 40x51
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 61

Nummerert og påtegnet nede t.v.: Epreuve d'artiste II/X
Senere signert og datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: "Til ambassadør Rolf Andersen - takk for at De kom. Vennlig hilsen Jakob Weidemann Paris 30/5-67.".

Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 2 000