Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1961

Litografi
Lysmål: 40x51
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 61

Nummerert og påtegnet nede t.v.: Epreuve d'artiste II/X
Senere signert og datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: "Til ambassadør Rolf Andersen - takk for at De kom. Vennlig hilsen Jakob Weidemann Paris 30/5-67.".

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 400–600 EUR 400–600

Tilslag NOK 2 000