Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1987

Litografi
Lysmål: 51x63,5
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 87

Påtegnet med dedikasjon, stedsbestemt og datert nede t.h.: Til Aud og Rolf - fra Anne og Jacob - Ringsveen julen 87.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000 USD 700–1 000 EUR 700–800

Tilslag NOK 7 200