Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Komposisjon 1987

Litografi
Lysmål: 51x63,5
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 87

Påtegnet med dedikasjon, stedsbestemt og datert nede t.h.: Til Aud og Rolf - fra Anne og Jacob - Ringsveen julen 87.

Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 700–1 000EUR 700–800

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 7 200