Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Kleiva, Per (1933-2017)
Berre ein hund - eller to 1970

Serigrafi
Motivet: 25x25
Alle signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -70

Serie på 4 serigrafier. Alle påtegnet med tittel nede på midten. 3 stk. nummerert nede t.v.: 32/150. 1 stk. nummerert og påtegnet nede t.v.: Serigrafi 33/150.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 800–1 100 EUR 800–900

Tilslag NOK 6 400