Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Kleiva, Per (1933-2017)
Galopperende hest 1974

Serigrafi
Lysmål: 50x66
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -74

Nummerert nede t.v.: 26/100

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 800–1 100 EUR 800–900

Tilslag NOK 6 000