Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Pensjonister 1934

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.v.: Aulie 34

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen.
Påtegnet på baksiden av platen: "Tilh. Willi Midelfart".

Kunstnerforbundet, Oslo 1949, kat.nr. 93.

Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 700–1 000EUR 700–800

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 5 600