Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Lys i stua 1967

Olje på plate
30x40
Signert nede t.v.: Aulie -67

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunsteren på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 5 500