Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Aulie, Reidar (1904-1977)
Lys i stua 1967

Olje på plate
30x40
Signert nede t.v.: Aulie -67

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunsteren på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 500–700 EUR 500–700

Tilslag NOK 5 500