Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Bygninger og figurer 1982

Akvarell på papir
Lysmål: 48x67
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1982

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 500–700 EUR 500–700

Tilslag NOK 4 500