Jørgensen, Knut(1937-1991)
Bygninger og figurer 1982
Akvarell på papir
Lysmål: 48x67
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1982
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 500
Akvarell på papir
Lysmål: 48x67
Vurdering