Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Jørgensen, Knut(1937-1991)
Figurer 1980

Olje på lerret
47x57
Signert og datert nede t.h.: Knut J 1980

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000