Janssen, Horst(1929-1995)
Ode til J. C. Dahl 1976
Radering
Motivet: 25x18
Signert og datert nede t.h.: HJ 76
Nummerert nede t.v.: 43/70
Vurdering
NOK 1 000–2 000USD 100–200EUR 100–200
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 700
Radering
Motivet: 25x18
Nummerert nede t.v.: 43/70
Vurdering