Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Janssen, Horst (1929-1995)
Ode til J. C. Dahl 1976

Radering
Motivet: 25x18
Signert og datert nede t.h.: HJ 76

Nummerert nede t.v.: 43/70

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 000–2 000 USD 100–200 EUR 100–200

Tilslag NOK 700