Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Janssen, Horst(1929-1995)
Ode til J. C. Dahl 1976

Radering
Motivet: 25x18
Signert og datert nede t.h.: HJ 76

Nummerert nede t.v.: 43/70

Vurdering
NOK 1 000–2 000USD 100–200EUR 100–200

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 700