Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Liggende geiter

Litografi
Lysmål: 25x36
Signert nede t.h.: EW

Vurdering
NOK 1 500–2 000USD 200–200EUR 100–200

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 1 400