Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Liggende geiter

Litografi
Lysmål: 25x36
Signert nede t.h.: EW

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000 USD 200–200 EUR 100–200

Tilslag NOK 1 400