Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Fjordlandskap med hus
Akvarell på papir
Lysmål: 23x31
Signert nede t.h.: L. Eikaas
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Akvarell på papir
Lysmål: 23x31
Signert nede t.h.: L. Eikaas
Vurdering