Thomsen, Mouche(1918-1984)
Rød by 1961
Litografi, monotypi
47x51
Signert og datert nede t.h.: Mouche Thomsen -61
Nummerert nede t.v.: 1/1
Påtegnet med tittel nede t.v.
Påtegnet nede på midten: Tiré par l'artiste
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 1 600