Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Thomsen, Mouche (1918-1984)
Rød by 1961

Litografi, monotypi
47x51
Signert og datert nede t.h.: Mouche Thomsen -61

Nummerert nede t.v.: 1/1
Påtegnet med tittel nede t.v.
Påtegnet nede på midten: Tiré par l'artiste

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–300 EUR 200–300

Tilslag NOK 1 600