Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Vendetta
Olje på mahogniplate
41x31
Signert nede t.h.: Heyerdahl
Osvold kat.nr. 654: Vendetta (?).
Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 7 200
Olje på mahogniplate
41x31
Signert nede t.h.: Heyerdahl
Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500