Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Vendetta

Olje på mahogniplate
41x31
Signert nede t.h.: Heyerdahl

Osvold kat.nr. 654: Vendetta (?).

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000 USD 500 EUR 500

Tilslag NOK 7 200