Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Vendetta

Olje på mahogniplate
41x31
Signert nede t.h.: Heyerdahl

Osvold kat.nr. 654: Vendetta (?).

Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 7 200