Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Mann som rever seil

Olje på papir, oppklebet på plate
53x46
Signert nede t.h.: C Krohg

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 600–2 100EUR 1 400–1 900

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 29 500