Widerberg, Frans(1934-2017)
Kystlandskap
Akvarell på papir
Arket: 57,5x76
Signert nede t.v.: FW
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 600–2 100EUR 1 400–1 900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Akvarell på papir
Arket: 57,5x76
Signert nede t.v.: FW
Vurdering