Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Lind, Victor (1940-)
Frukttre Sommer 1988

Litografi
Arket: 58,5x53,5 Motivet: 43x43
Signert og datert nede t.h.: Victor Lind -88

Nummerert nede t.v.: 1/25
Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000 USD 1 100–1 300 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 10 000