Lind, Victor(1940-)
Frukttre Sommer 1988
Litografi
Arket: 58,5x53,5 Motivet: 43x43
Signert og datert nede t.h.: Victor Lind -88
Nummerert nede t.v.: 1/25
Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 100–1 300EUR 900–1 100
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000