Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Kleiva, Per (1933-2017)
Vi har bare én jord 1979

Serigrafi
Lysmål: 48x62
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -79

Påtegnet nede t.v.: Serigrafi. prövetrykk. e.t. Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 600–800 EUR 600–800

Tilslag NOK 5 000