Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Vi har bare én jord 1979

Serigrafi
Lysmål: 48x62
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -79

Påtegnet nede t.v.: Serigrafi. prövetrykk. e.t. Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000