Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Kvinne i interiør

Olje på lerret
70x32
Signert nede t.h.: Weidemann

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 300–1 600 EUR 1 100–1 400

Tilslag NOK 6 200