Kvinne i interiør
Olje på lerret
70x32
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 300–1 600EUR 1 100–1 400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 6 200
Olje på lerret
70x32
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering