Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Thomsen, Mouche (1918-1984)
Den blå smørørsjen

Olje på lerret
70x50
Signert og datert på baksiden, på blindrammen: Mouche Thomsen 49

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Den blå smörörsjen"

UTSTILT:

Galleri Per september 49

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 600–800 EUR 600–800

Tilslag NOK 5 000