Thomsen, Mouche(1918-1984)
Den blå smørørsjen
Olje på lerret
70x50
Signert og datert på baksiden, på blindrammen: Mouche Thomsen 49
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Den blå smörörsjen"
Galleri Per september 49
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000