Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Thomsen, Mouche(1918-1984)
Den blå smørørsjen

Olje på lerret
70x50
Signert og datert på baksiden, på blindrammen: Mouche Thomsen 49

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Den blå smörörsjen"

Galleri Per september 49

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000