Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Kleiva, Per (1933-2017)
Mellem djevelen og det djupe svarte 1986

Serigrafi
Lysmål: 41x48
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -86

Påtegnet nede t.v.: serigrafi e.t. Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–5 000 USD 400–500 EUR 400–500

Tilslag NOK 3 000