Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Mellem djevelen og det djupe svarte 1986

Serigrafi
Lysmål: 41x48
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -86

Påtegnet nede t.v.: serigrafi e.t. Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 4 000–5 000USD 400–500EUR 400–500

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000