Kleiva, Per(1933-2017)
Mellem djevelen og det djupe svarte 1986
Serigrafi
Lysmål: 41x48
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -86
Påtegnet nede t.v.: serigrafi e.t. Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
NOK 4 000–5 000USD 400–500EUR 400–500
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000