Kleiva, Per(1933-2017)
Vår vilje til friheit 1981
Serigrafi
Lysmål: 71x54
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -81
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 143/200 serigrafi e.t.
Påtegnet med tittel nede t.h.
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000