Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Vår vilje til friheit 1981

Serigrafi
Lysmål: 71x54
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -81

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 143/200 serigrafi e.t.
Påtegnet med tittel nede t.h.

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000