Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Natt. Nord-Frankrike

Olje på lerret
27x34
Signert nede t. v.: F. T.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Nat Nordfrankrig.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00