Thaulow, Frits(1847-1906)
Natt. Nord-Frankrike
Olje på lerret
27x34
Signert nede t. v.: F. T.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Nat Nordfrankrig.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Olje på lerret
27x34
Signert nede t. v.: F. T.
Vurdering