Olje på lerret
30x42
Signert og datert nede t.h.: Annette Anker. 1885.
Olje på lerret
30x42
Olje på lerret
55x70
Signert og datert nede t.h.: Marie Tannæs. 1903.
Olje på lerret
75x95
Signert nede t.v.: Helene Gundersen
Olje på lerret
125x97
Signert og datert nede t.v.: Eyolf Soot 1885
Olje på lerret
93x145
Signert nede t.h.: Hans - Dahl.
Olje på lerret
63x51
Signert og datert nede t.v.: C Lorck 76
Olje på lerret
53x79
Signert og datert nede t.h.: Vinc. St-Lerche 81.
Olje på lerret
27x21
Signert nede t.v. : Barlag.
Olje på papir, oppklebet på plate
27,5x21,5
Signert og datert nede t.h.: Fritz Thaulow. 75
Olje på lerret
37x51
Signert nede t.v.: E. Ulving.
Olje på lerret
45x59
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Olje på lerret
92x70
Usignert
Olje på lerret
80x64
Signert oppe t.h.: Bernt Grønvold
Olje på plate
41x32
Signert nede t.h.: Kitty L Kielland
Olje på lerret
63x97
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen. Df 1880-
Olje på lerret
38x58
Signert nede t.v.: A Normann Dsf
Olje på lerret
45x75
Signert og datert nede t. h.: A. Askevold. 1892.
Olje på mahogniplate
24x33
Signert og datert nede t.v.: Chr. Skredsvig Paris. 1881.
Olje på lerret
94x120
Signert og datert nede t.h.: Skredsvig. 96.
Olje på lerret
81x65
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
Fargeradering, lysmål
62x47
Signert nede t.h.: Frits Thaulow
Olje på lerret
56x47
Signert nede t. h.: Frits Thaulow.
Olje på lerret
27x34
Signert nede t. v.: F. T.
Olje på plate
32x40
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 1905
Pastell på lerret
80x44
Signert og datert oppe t.h.: Valborg-Olsen 1887
Olje på lerret
61x99
Signert nede t.v.: S. Bølling:
Olje på lerret
48x32
Signert nede t.h.: C Krohg
Olje på lerret, oppklebet på plate
27x20
Signert og datert på midten t.h.: B. Scheel. 1879.
42x34
Signert nede t. h.: MA
Olje på plate
87x85
Signert nede t.v.: C Krohg
Olje på lerret
40x33
Signert og datert nede t.v.: A Tidemand. 54.
Olje på lerret
27x44
Signert nede t.h.: Barlag.
Olje på lerret
42x63
Signert nede t.h.: Barlag.
Olje på lerret
51x76
Signert nede t.h.: Yeend King.
Olje på lerret
43x70
Signert nede t.v.: Morten Müller
Olje på lerret
45x67
Signert nede t.v.: Skredsvig
Olje på plate
47x58
Signert nede t.h.: Balke
Olje på lerret
50x64
Signert nede t.h.: Balke.
Olje på lerret
36,5x36,5
Signert og datert nede t.h.: 80 AG
Olje på lerret
36x50
Signert og datert nede t.h.: A. Askevold Ddf. 1885.
Olje på lerret
40x58
Signert nede t.h.: A Askevold.
Olje på plate
92x52
Usignert
Olje på plate og collage
27x80
Usignert. Påtegnet nede t.v.: Alfonso Neuville -77. Parodi på Neuvilles slagscener. Antagelig malt i 1877.
Olje på lerret
59x93
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow 94.
Olje på lerret
50x41
Signert og datert nede t.h.: Eilif P 24
Olje på lerret
36x44
Signert og datert nede t. h.: Eilif P 99.
23x28
Signert og datert nede t.v.: JF Eckersberg. 1859.
Olje på lerret
90x139
Signert og datert nede t.h.: G. Saal Baden Baden 1855.
Olje på lerret
47x73
Signert og datert nede t.v.: FC 01
Olje på lerret
67x100
Signert nede t.v.: L Munthe.
Olje på ovalt lerret, oppklebet på oval plate
85x58
og olje på plate Alle signert: A. K.
Olje på lerret
76x64
Signert nede t.h.: A. Kavli
Olje på lerret
69x100
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Gerhard Munthe 1917 Lysaker.
Olje på lerret
70x100
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Olje på lerret
88x120
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Olje på lerret
75x95
Signert og datert nede på midten: Eilif P 07
Olje på lerret
36x54
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1890
Olje på lerret
38x50
Signert nede t. v.: Otto Sinding
Olje på lerret
57x74
Signert nede t.h.: A C Svarstad
Olje på lerret
57x74
Signert nede t.v.: Fredrik Kolstö.
Olje på plate
46x37
Signert nede t.h.: S. O.
Olje på lerret
100x73
Signert og datert nede t.v.: Søren Onsager 1904.
Olje på lerret
30x33,5
Signert og datert nede t.v.: A. Tidemand. 1861.
Olje på lerret
92x148
Signert og datert nede t.v.: Grimelund. 1893.
Olje på lerret
38x56
Signert og datert nede t.v.: Grimelund 1885
24x38
Signert nede t.v.: Gunnar Berg
Olje på lerret
50x70
Signert nede t.h.: A Normann.
Olje på lerret
46x38
Signert nede t.v.: Axel Ender-
Olje på lerret
58x84
Signert nede t.h.: Axel Ender -
Olje på lerret
60x90
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Olje på papir, oppklebet på lerret
42x57
Signert nede t.v.: Th. Kittelsen
Pastell på papir, oppklebet på plate, lysmål
66x52
Signert og datert nede t.h.: Th Kittelsen 1908.
Blyant på papir
11x9 til 11x27
8 stk. Selges samlet. Skisser til Snorre.
Blyant på papir, lysmål
11x18
Usignert. Stedsbestemt og datert nede t.v.: Eika Septbr. 93.
28x24
Signert nede t.h.: HE.
Olje på plate
50x39
Signert og datert nede t.h.: Eilif Peterssen 75.
Olje på lerret
55x70
Signert nede t.v.: H Gundersen
Olje på lerret
51x61
Signert nede t.h.: Helene Gundersen
Olje på lerret
65x70
Olje på plate
30x45
Signert nede t.v.: Frits Th.
Olje på plate
24x32
Signert nede t.h.: FT
Olje på lerret
70x116
Signert nede t.v.: J: Bennetter.
Olje på lerret
42x53
Signert og datert nede t.h.: J Bennetter. 1887.
Olje på lerret
25x37
Signert og datert nede t. h.: F Böe Bergen 1883.
Olje på plate
20x26
Signert og datert nede t.h.: F Bøe 1889.
Olje på lerret
40x48
Signert og datert nede t.h.: F. Bøe 1866.
Olje på plate
21x19,5
Signert og datert nede t.v.: A Tidemand 54
Olje på lerret
65x115
Signert og datert nede t.h.: H F Gude 1891
Olje på lerret
64x88
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1853
Olje på plate
41x31
Usignert
31x20
Signert nede t.h.: Frits Thaulow Stedsbestemt og datert nede t.v.: Carlsruhe 74
Olje på mahogniplate
40x31
Signert, noe utydelig stedsbestemt, eller dedisert, og datert nede t.h.: An..(?) 79 FT.
Olje på plate
27x23
Usignert
Bronse
H: 32 cm.
Signert på plinten: Stephan Sinding.
28x41
Signert nede t.h.: Hulda Grønneberg
Olje på lerret
106x86
Signert nede t.v.: S. Jacobsen
Olje på lerret
45x80
Signert og datert nede t.h.: J. Ekenæs. 1916.
22x38
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HFG Balholm 21de Juli 45
Olje på lerret
42x56
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: P Mönsted. Lillehammer. 1922.
Olje på lerret
76x64
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli. 19.
Olje på lerret
80x101
Signert og datert nede t.h.: Cecilie Dahl 1911
Akvarell, lysmål
43x28
Begge signert nede t.v.: HJF Berg Den ene stedsbestemt og datert nede t.v.: London 1871
Olje på plate, oppklebet på lerret
52x40
Signert nede t.v.: A. Askevold
Olje på lerret
76x95
Signert nede t.h.: A Normann
Olje på lerret
65x63
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad
Gråligglass
H: 20cm.
"Chrystal Desert". Nøstetangen, ca. 1750-60.
Olje på lerret
65x101
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: P Mønsted. Langseth. 1919.