Samleren Morten Stamnes

Auksjon torsdag 15. oktober 2020 kl 18:00

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Visning i våre lokaler 1. - 15. oktober 2020

Blom, Kenneth (1967-)
Extent 2020

Olje på lerret
80x120
Signert nede t.h.: Blom 20

Auksjonert torsdag 15. oktober 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 6 300–8 400 EUR 5 400–7 200

Tilslag NOK 70 000