Blom, Kenneth(1967-)
Extent 2020
Olje på lerret
80x120
Signert nede t.h.: Blom 20
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 6 300–8 400EUR 5 400–7 200
Auksjonert torsdag 15. oktober 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på lerret
80x120
Signert nede t.h.: Blom 20
Vurdering