Auksjon torsdag 15. oktober 2020 kl 18:00
Blom, Kenneth(1967-)
Extent 2020

Olje på lerret
80x120
Signert nede t.h.: Blom 20

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 6 300–8 400EUR 5 400–7 200

Auksjonert torsdag 15. oktober 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000