Auksjon torsdag 15. oktober 2020 kl 18:00
Blom, Kenneth(1967-)
Resign

Olje på lerret
120x100
Signert nede t.h.: Blom 20

Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 7 300–9 400EUR 6 300–8 100

Auksjonert torsdag 15. oktober 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000