Samleren Morten Stamnes

Auksjon torsdag 15. oktober 2020 kl 18:00

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Visning i våre lokaler 1. - 15. oktober 2020

Blom, Kenneth (1967-)
Resign

Olje på lerret
120x100
Signert nede t.h.: Blom 20

Auksjonert torsdag 15. oktober 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000 USD 7 300–9 400 EUR 6 300–8 100

Tilslag NOK 70 000