Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1966

Olje på lerret
49x40
Signert og datert nede t.h.: J Rian 66

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 66 000