Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1966

Olje på lerret
49x40
Signert og datert nede t.h.: J Rian 66

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering

Tilslag NOK 66 000