Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen. 33.
NOK 120 000–150 000
Olje på lerret
60x73
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: E Othon Friesz 19
Olje på plate
81x65
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 42.
Olje på lerret
80x100
Signert og datert oppe t.h.: Olav Strømme -33.
Olje på lerret
99x100
Signert nede t.h.: Else Hagen
Olje på lerret
134,5x110
Signert nede t.v.: EHJ
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.v.: Aulie 51
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1927
Olje på lerret
44x51
Signert nede t.v.: A. Kavli
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A- Kavli
Olje på lerret
45x51
Signert nede t.h.: A. Kavli.
Olje på lerret
86x71
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -20
Olje på lerret
118x96
Signert og datert nede t.h.: A- Kavli. 18-
Olje på lerret
117x78,5
Signert nede t.h.: Ekeland
Olje på plate
73x51
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.
Olje på lerret
86x65
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Olje på plate
41x33
Signert, datert og stedsbestemt nede t.v.: Bendik Riis. Juli 1943 Sørlandet.
Olje på plate
81x72
Utydelig signert og datert nede t.h.: B Riis 55
Olje på plate
14x16-18
2 stk. signert, 3 stk. med etikett og påtegnelser av kunstneren.
Olje på plate
65x54
Signert nede t.v.: J Rian
Olje på plate
49x38
Signert nede t.h.: J Rian
Olje på lerret
101x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 69
Olje på lerret
55x60
Signert og datert nede t.v.: J Rian 70
Olje på lerret
49x40
Signert og datert nede t.h.: J Rian 66
Olje på lerret
100x80
Signert og datert nede t.h.: Blom 20
Olje på lerret
50x60
Signert nede t.h.: S Bjertnæs
Olje, pimpstein og pastell på lerret
71x46
Signert og datert på baksiden av innrammingen: Håvard 15
Olje på lerret
95x105
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jenssen Lya 2014
Tresnitt
Arket: 118x78
Signert nede t.v.: Magne F.
Fettstift på papir
62,5x88
Signert og datert nede t.v.: Groth 1984
Inkjet print
79,5x116,5
Signert på baksiden: Morten Andenæs
Pigmenttrykk på papir
Arket: 80x60 Motivet: 77,5x58,5
Signert nede t.h.: Per Maning
C-print montert på aluminium
80x120
Signert på baksiden: Signe M. Andersen
B/W lightjet print, paper cut-out and acrylic glue
112x70
Bronse
H: 54 cm.
Signert og datert på plinten: Nico laus 90
Bronse
H: 36,5 cm.
Signert på plinten: Durban
Stål og betong
H: 135 cm. Diam.: 19 cm.
Signert og datert på plinten: SW 1970
Bronse
H: 88 cm. L: 125 cm. B: 75 cm. (Oval plint L: 63 cm. B: 52 cm.)
Signert og datert på plinten: Skule W 2006
Bronse
H: 162 cm. L: 104 cm. B: 64 cm. (Plinten L: 92 cm. B: 41 cm.)
Signert og datert på plinten: Skule W 07
Olje på lerret
133x99
Signert nede t.v.: O Nerdrum
Olje på papir
21,5x17,5
Signert nede t.v.: Th. Hellesen
Serigrafi, lysmål
99x74 Arket: 100x75
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -71
Olje på plate
125x100
Signert og datert oppe t.h.: Pushwagner -92
Olje på glass montert med elektrisk lys
45x62
Signert nede på midten: KN
45x62
Usignert
Olje på lerret
200x170 + 54x65 + 54x39 + 54x65
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av lerretet: K. Nupen 1998
Olje på lerret
117x100
Signert nede t.h.: K. Nupen
Olje, skjellakk og tjære på lerret og tre
177x137
Signert nede t.h.: K Nupen
Olje på plate
84x104
Signert nede på midten: Vinjum
Olje på lerret
83x110
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 70
Olje på lerret
120x90
Signert nede t.h.: Gullvåg
Olje og metallfolie på plate
10,6x13,9
Signert og datert nede t.h.: AEB 1978
Akryl på lerret
89x114,5
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: Sverre Wyller, Oslo 2000, Seilduk nr. 3.