Munch-Auksjonen 2020

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:00

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Munch, Edvard (1863-1944)
Gammel fisker 1897

Tresnitt trykket i svart på tynt japanpapir, med håndkolorering i gult, blått og rødt
Arket: 507-510x365-380 mm Motivet: 440x352 mm
Signert og datert med blyant nede t.h.: E Munch 97.

1897
Woll 116.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000 USD 109 200–163 700 EUR 92 300–138 400