Radering trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 314x447 mm Motivet: 80x111 mm
Usignert
NOK 20 000–25 000USD 2 200–2 700EUR 1 800–2 300
Usignert
Radering trykket i brunt på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 510x350 mm Motivet: 247x169 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
Arket: 512x350 mm Motivet: 254x118 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Radering trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 346-350x427 mm Motivet: 139x182 mm
Arket: 344x435 mm Motivet: 215x321 mm
Arket: 461x375 mm Motivet: 327x263 mm
Signert og datert med blyant nede t.h.: Edv. Munch 96
Litografi trykket i blått på tynt japanpapir, doublert på tynt gulhvitt papir
Arket: 459-462x680-684 mm Motivet: 415x630 mm
Signert og datert i stenen nede t.h.: E Munch 96
Fargetresnitt trykket i fem farger, blått, mørkegrønt, rosa, lysegrønt og svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 565-580x709 mm Motivet: 505-522x650 mm
Tresnitt trykket i blått med håndkolorering i blågrønt, brunt og gult
Arket: 640x495 mm Motivet: 473x411 mm
Usignert
Radering trykket i svart på middels tykt hvitt papir
Arket: 445-446x333-336 mm Motivet: 345x276 mm
Usignert
Arket: 325x456 mm Motivet: 194x278 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Arket: 420x539 mm Motivet: 300x414 mm
Påtegnet av kunstneren med blyant nede t.h. (under passepartout): avant lettre
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 568x424 mm Motivet: 442x315 mm
Arket: 519x357 mm Motivet: 202x185 mm
Sekundær signatur med blyant nede t.h.: Edv Munch
Arket: 509-514x370 mm Motivet: 230x226 mm
Arket: 537x421 mm Motivet: 380x320 mm
Fargetresnitt trykket i fire farger, brunsort, gulbrun, grått og grønt på tynt japanpapir
Arket: 425x580 mm Motivet: 375x472 mm
Tresnitt trykket i svart på tynt japanpapir, med håndkolorering i gult, blått og rødt
Arket: 507-510x365-380 mm Motivet: 440x352 mm
Signert og datert med blyant nede t.h.: E Munch 97.
Tresnitt trykket i brunlig på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 950x659 mm Motivet: 742x355 mm
Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 525x397 mm Motivet: 507x397 mm
Arket: 458x615 mm Motivet: 405x517 mm
Usignert
Arket: 237x487 mm Motivet: 180x415 mm
Usignert
Litografi trykket i svart på tynt japan papir
Arket: 457-459x315-323 mm Motivet: 454-458x315-323 mm
Signert med blyant nede t.h. på knokkelarmen: E Munch
Arket: 257x175 mm Motivet: 113x83 mm
Usignert