Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Groth, Jan(1938-2022)
Komposisjon 1984

Fettstift på papir
62,5x88
Signert og datert nede t.v.: Groth 1984

Selges til inntekt for Villa SULT.
Kun 5% omkostninger på tilslaget (Kunstavgift).

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 46 000