Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1969

Serigrafi
Lysmål: 66x56
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -69.

Påtegnet nede t.v.: Serigrafi

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000