Jenssen, Olav Christopher(1954-)
Princess Footsteps
Litografi
Lysmål: 73x55
Signert nede t.h.: Olav Christopher
Nummerert nede t.v.: 6/250
Fra mappen "Kunst for frihet" fra 1994. Mappen ble utgitt av menneskerettighets-organisasjonen Worldview og solgt til støtte for den burmesiske fredsprisvinneren Aung San Suu Kyi.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 1 400