Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Sture, David(1950-2020)
Blue sky surrounding cloud 2003

Olje på lerret
155x116
Signert og datert nede t.h.: DS 03

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00