Sture, David(1950-2020)
Blue sky surrounding cloud 2003
Olje på lerret
155x116
Signert og datert nede t.h.: DS 03
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Olje på lerret
155x116
Vurdering